Hakkımızda

FELSEFE
Paro  , diş bakımının İsviçre inovasyonuyla buluştuğu yerdir. Sonuç, "Diş ve ağız bakımı", "Diş fırçaları" ve "Diş arası bakımı" alanlarında çok sayıda öğe içeren dünya çaPında benzersiz bir Profilaksi sistemidir.

45 yılı aşkın  bir süredir Paro  , ağız hijyeni dünyasında kendini evinde hissettirmiştir ve dünyanın
her yerinde kalıcı olarak mevcuttur.

Yenilik, dayanıklılık ve özen, şirket felsefesinin temelini oluşturur ve tüm ürünlerimize yansıtılır.

1969'DAN BERİ İSVİÇRE'DE ÜRETİLMİŞTİR
Paro  , merkezi Zürih yakınlarındaki Kilchberg'de bulunan köklü İsviçre şirketi Esro AG'nin ev markasıdır. Esro AG 1969 yılında kurulmuştur ve diş bakım ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır.

Danışmanlık, üretim, araştırma ve geliştirmeden oluşan ekibimiz, kalıcı Parlak gülümsemeniz için her gün dikkatli ve özenle çalışır.

PARO YENİLİKLERİ
Kullanıcı olarak size odaklanıyoruz.  Koruyucu, basit ve etkili ağız bakımında çeşitli Paro yeniliklerinden yararlanabilirsiniz  . Bunlar şunları içerir:

Paro sonic – bireysel diş arası bakımınızı Paro isola F  sistemi ile birleştirebileceğiniz ilk sonik diş fırçası . Dakikada 80.000'e kadar hareketle.  

Paro 3star teknolojisi – diş arası boşlukların anatomisine uygun diş arası fırçası üreten Patentli "üçgen yöntemimiz". Daha fazla konfor ve daha fazla temizlik verimliliği için. 

Paro brush-stick  – kadife tüylü Plastik kürdanımız. Kullanımı basit ve oldukça etkilidir. 

Paro amin  – yüksek kaliteli amin florür ve antisePtik bileşen Panthenol ile İsviçre'de özel olarak üretilen SLS'siz diş macunları. Diş minesini ve ağız florasını güçlendirirler. 

Paro florür jelleri  – meyve veya nane aromalarında yüksek konsantrasyonlu amin veya sodyum florür jelleri. Çok etkili ve hoş bir tada sahiP. 

Paro isola -teknolojisi – diş arası fırçalarda kullanılan metal tel üzerine bir kaPlama uygulayan ilk biz olduk. Diş minesini korur ve “Pil etkisi” yaratmaz. 

Hakkımızda